sadsad x
asdasd
 • Sıralama seçin
  Ürünleri Filtrele
  Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

  Babet Çorap

  Çorap, yılın her mevsimi ayakkabıların içerisinden giyildiğinde konfor ve ayak sağlığı sunan ürünler arasında yer almaktadır. Kış aylarında külotlu ve soket çoraplar ısınma amacı ile tercih edilmektedir. Ancak yaz aylarında, çorap seçimi terlemenin önüne geçerken, ayakkabıların içinden görünmesi istenmeyen bir durum olmaktadır. Özellikle babet ayakkabıların çorapsız giyilmesi ayakta terleme ve ayakkabının ayakları tahriş etmesine neden olmaktadır. Bu nedenle babet çorap modelleri yaz aylarında en çok tercih edilen modeller arasında ilk sıradadır.

  Görünmez çorap olarak da adlandırılan bu modeller, ayakkabıların içerisinden giyildiklerinde terleme gibi sorunların önüne geçerken, çorap giyilmemiş gibi bir görünüm sunması ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı renk ve desenleri bulunan bu ürünler, ince ipliklerden üretilmektedir ve sıcak günlerde kullanıma uygundur.

  Babet Çorap Modelleri

  Yaz aylarında babet ve spor ayakkabıların içerisine giyilerek rahatlık sunan babet çorap modelleri, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile bayanların beğenisine sunulmaktadır. Pamuk, Polyamid ve Elastan içerikleri ile ayakları saran ve kaymayan yapıları sayesinde, ayakkabının içerisinde ayağın rahat etmesini sağlayan modellerin yanı sıra kaydırmaz tabanlı modeller, ev içerisinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  Lastikli yapısı sayesinde ayağa tam oturan bu çorap modelleri 35 – 38 ve 39 – 41 olmak üzere iki farklı boyda üretilmektedir. Esnek olmalarından dolayı tüm ayak numaralarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  En Çok Tercih Edilen Çorap Modelleri

  Kış aylarında giyilen kalın ve uzun çorap seçenekleri, yaz aylarında yerini görünmez çoraplara bırakmaktadır. Babet çorap modelleri arasında bu yılın trendi çapraz bantlı seçenekler olmaktadır. Bu modeller hem ayakta hoş bir görünüm sunarken hem de çapraz bantları ile ayağı sıkmadan sarmaktadır. Bu ürünler hem günlük kullanımda hem de spor anında tercih edilmektedir.

  Kaydırmaz tabanları ve birbirinden farklı sloganları ile satışa sunulan çorap modelleri ise yine hem günlük kullanımda hem de tabanları dolayısı ile ayakkabı kullanılmayan yoga gibi aktivitelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

  Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünde kadın sekmesinin altında yer alan babet çorap modellerini inceleyebilir, kendinize uygun olan ürüne karar vererek, güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.