Katia&Bony
  1. katiaandbony.com’da istediğiniz ürünü satın almak için büyüteç ikonuna tıklayıp çıkan arama çubuğunda anahtar kelimelerle arama yapabilir veya ana kategoriden alt kategorilere doğru ilerleyerek satın almak istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.
  2. Satın almak istediğiniz ürünün bulunduğu ürün sayfasındaki "Sepete Ekleyin" butonuna basarak ürünü alışveriş sepetinize ekleyin.
  3. Almak istediğiniz bütün ürünler sepetinize eklendikten sonra sağ üst köşedeki "Sepetim" alışveriş torbası ikonuna tıkladığınızda "Sepetim" sayfasına yönlendirileceksiniz. 
  4. Burada almak istediğiniz ürün sayısını arttırıp azaltabilir; dilerseniz "Alışverişe Devam Edin" seçeneğiyle ürün seçmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada siparişinizle ilgili özellikle belirtmek istediğiniz bir şey varsa belirtebilir ve tahmini kargo ücretini öğrenmek için teslimat yerini girebilirsiniz.
  5. Satın alma adımına ilerlemek için "Alışverişi Tamamlayın!" butonuna tıklayın.
  6. Üye girişi yapmadıysanız; daha önceden oluşturulan bir üyeliğiniz varsa email ve şifre bilgilerinizi girin. Eğer üye değilseniz, Katiaandbony.com’un bütün avantajlarından yararlanmak için yeni hesap oluşturun.
  7. Satın alma aşamasını tamamlamak için ürünlerinizi ve faturanızı teslim almak istediğiniz adres bilgilerini girin, ardından "Ödeme Bilgilerine Devam Edin" butonuna tıklayın.
  8. Açılan ödeme sayfasında Kredi Kartı ya da Havale ile ödeme seçeneklerinden birini seçin. Kredi Kartı seçeneğini seçtiyseniz kart bilgilerinizi; Havale seçeneğini seçtiyseniz havale yapacağınız banka seçeneklerinden birini seçin.
  9. Sipariş Onay sayfasında ödeme, kargo ve adres bilgilerinizi kontrol edin.
  10. "Siparişi Tamamla" butonuna tıkladığınızda siparişiniz oluşturulacak ve ürünleriniz en kısa zamanda size teslim edilecektir.

Keyifli alışverişler dileriz.