sadsad x
asdasd
Hakkımızda

2011 yılında, 30 yıllık sektör deneyimine sahip, başarılı girişimcilerin bir araya gelmesi ile Katia&Bony’yi hayata geçirdik. Kuruluşumuzun ilk gününden sonra kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek, sektörümüzde birçok ilke imza attık. 

Çorap, pijama, iç çamaşırı, ev giyim, plaj ve aksesuar koleksiyonlarını, farklı tasarımlardaki butiklerimizde Live Colorful mottosuyla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Evde, okulda, ofiste, kısacası hayatın her alanında renkli bir dünya yaratmayı ve sizlere bu dünyanın tüm renklerini yaşatmayı hedefliyor; hızlı şehir hayatına uygun, dinamik bir tarz yaratıyoruz.

Kolayca erişebilin diye butiklerimizin yanı sıra Türkiye genelinde 50’ye yakın perakende satış noktasında yüzlerce ürünümüze yer veriyoruz. Sizlerin memnuniyetini ilke edinerek, kendi alanında 1 numara olan çözüm ortaklarını seçiyor, yüksek kaliteyi ve son moda şıklığı sunabilmek için çalışıyoruz.

Ana firmamız, Türkiye’nin kapasite ve teknoloji anlamında en büyük çorap üreticisi ve lideri olan Bony Group’un ihracattaki gücü sayesinde, Avrupa’nın önde gelen birçok markasıyla, günümüz modasının belirleyicileri arasındaki yerimizi koruyoruz.

Katia&Bony özel tasarımı çorap, pijama, iç çamaşırı, ev giyim, aksesuar ve plaj ürünleriyle hayatınızı renklendirmeye geliyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.