sadsad x
asdasd
 • Sıralama seçin
  Ürünleri Filtrele
  Toplam 75 ürün görüntüleniyor.

  Termal Çorap

  İnovatif bir çorap çeşidi olan termal çorap modelleri, ayakların üşümesini engellemek amacı ile geliştirilmiştir. Soğuk kış günlerinde en çok tercih edilen çorap seçenekleri arasında yer alan bu ürün, ayak üzerinde oluşturduğu kalkan sayesinde vücut ısısının stabil kalmasını sağlamaktadır. Bu çorapların en büyük özelliği dışarıdaki soğuk hava ile cilt arasında bir hava boşluğu oluşturmasıdır. Viskoz, Polyester, Polyamid, Elastan gibi ürünlerin birleşimi ile tasarlanan bu çorap modelleri, oluşturulan sentetik liflerin boşluk oluşturacak şekilde sentezlenmesi şeklinde geliştirilmiştir.

  Günlük kullanımın yanı sıra, doğa sporları ile ilgilenenlerin de sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alan bu termal çoraplar, kış soğuğuna dayanıklı yapılarının yanı sıra ayak sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Hava aldıran yapısı ile koku, bakteri ve terlemenin önüne geçen tasarımları, ayakların vücut ısısı ile uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır.

  Erkek Termal Çorap Modelleri

  Vücudumuzun en çabuk üşüyen bölgeleri arasında ayaklar ilk sıralarda yer almaktadır. Bilinir ki ayaklar üşümeye başladığında tüm vücut üşümeye başlamaktadır. Bir diğer yandan ayaklarda ısı kaybı, hastalıklara neden olabilmektedir. Bu durumların yaşanmaması adına, termal çorap modelleri erkeklerin kış boyunca tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip çorap modelleri tüm kıyafetlerle, ayakkabı ve botlarla rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şık görünümlerinin yanı sıra ısıtıcı özellikleri sayesinde kullanıcılara konfor sunmaktadır. Soket çorap modelleri içerisinde yer alan termal özellikli ürünler, her yaş grubundan erkeğe hitap etmektedir.

  En Çok Tercih Edilen Çorap Modelleri

  Birbirinden farklı renk, desen ve içerik seçeneklerine sahip soket çorap modelleri arasında kış aylarının vazgeçilmez ürünleri termal çorap modelleri olmaktadır. Siyah, gri gibi erkeklerin giyim seçeneklerine rahatlıkla uyum sağlayabilecek seçeneklerin sunulduğu bu çorap modellerinde uyumun yanı sıra kış aylarında kullanım rahatlığı ürün özellikleri arasında yer almaktadır.

  Her yaş grubuna hitap edecek model seçenekleri bulunan bu ürün, tüm zorlu kış şartlarında ayakları koruma özellikleri nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Online alışveriş sitemizde yer alan erkek kategorisinden, soket çorap sekmesine tıklayarak termal ürünlere ulaşabilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.