sadsad x
asdasd
 • Sıralama seçin
  Ürünleri Filtrele
  Toplam 104 ürün görüntüleniyor.

  Erkek Çorap

  Ayakları soğuktan, sıcaktan, nemden ve terden koruyan ürünler arasında yer alan erkek çorap çeşitleri hem yaz hem de kış aylarında tüm erkekler tarafından kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile kişilerin tarzını yansıtan çorap modelleri, günümüzde ihtiyaca yönelik kullanımlarının dışına çıkmış ve modayı yönlendiren ürünler haline gelmiştir.

  Gün boyu ayakkabıların içerisinde kalan ayakların, sağlığı ve konforu için yazlık ve kışlık olarak farklı ipliklerden üretilen çorap çeşitleri, günümüz teknolojisi ile farklı içeriklere ve özelliklere sahip olmaktadır. Pamuk, polyamid gibi ürünlerin yanı sıra bambu gibi doğal ve organik maddelerden de üretilebilen çorap çeşitleri, her mevsim kullanıcılarına konfor ve şıklık sunmaktadır.

  Erkek Çorap Modelleri

  Erkek çorap modelleri soket, patik ve görünmez olmak üzere 3 modelde üretilmektedir. Soket çoraplar, hem günlük hem de özel günlerde kullanıma uygun olarak farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Bu çoraplar, farklı ipliklerle hazırlanmakta ve yazlık – kışlık olmak üzere satışa sunulmaktadır. Soket çorap modellerinde bambu ve termal çoraplar son yıllarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Patik çoraplar, özellikle spor ayakkabılarda kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra, yaz aylarında en çok tercih edilen çorap modellerinden biridir. Görünmez çoraplar ise çorap görünümüne uygun olmayan yazlık ayakkabılarda kullanıma uygundur. Bu ayakkabılarda çorap giyilmediğinde oluşan terlemeyi önlemek amacı ile üretilmiş olan görünmez çoraplar, son yıllarda yaz aylarının en çok kullanılan erkek çorapları arasında yer almaktadır.

  En Çok Tercih Edilen Çorap Modelleri

  Düz modellerin yanı sıra renkli ve desenli modellerin de sunulduğu Katia & Bony erkek çorap çeşitleri, hem farklı yaş gruplarına hem de farklı tarza sahip erkeklerin tamamına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip çorap modelleri, hem klasik hem de spor giyim seçenekleri ile rahatlıkla kombinlenebilmektedir.

  Tüm ayakkabı modellerine uyumlu olarak üretilen model seçenekleri, uzun süreli kullanıma uygun, kolay yıpranmayan yapıları ile tercih edilmektedir. Online alışveriş sitemizde yer alan erkek kategorisinden tüm çorap modellerini inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü güvenilir alışveriş seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.