Katia&Bony
SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE
, BLOG

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE "SENİ SEVİYORUM" DEMENİN 5 ÖZEL YOLU

 

Sevgililer Günü geliyor... Yılbaşında daha yeni hediyeler alındı, farklı bir hediye nereden bulacağım şimdi diye endişeleniyor olabilirsin. Ancak endişelenmene gerek yok. Çünkü sevdiğin kişiye "Seni Seviyorum" demenin yüzlerce yolu var. Belki buna ikiniz de inanmayabilirsiniz fakat zarif bir jestle ilişkinize epeyce romantizm katabilirsiniz. Ve evet, büyük harcamalar yapmadan da pekala bu günde sevgilini ve kendini mutlu edebilirsin. İşte  Sevgililer Günü'nde sevgiline "Seni Seviyorum" demenin çok özel 5 yolu:

 1. Şirin Bir Kart

 

Herkes kendisi için özel olarak hazırlanmış bir kart almayı sever ve ister. Kartlar, sevgi dolu aşk şiirleri veya aşk sözleri ile sevgiliye mesaj göndermek için mükemmel araçlardır. Ayrıca bunu yapmak için büyük paralar harcamak da gerekmiyor. Sevgiliye güzel sözler söylemek için internette ya da çeşitli mağazalarda herkes için uygun fiyatta, tasarımda ve boyutlarda  kartlar bulunuyor. Az da olsa kart satıcılarına para vermeyi tercih etmezsen, kendin de yaratıcılığını kullanarak sevimli ve kişiselleştirilmiş bir kart hazırlayabilirsin.

 2. Yatakta Kahvaltı

 

Bir kaşarlı maydanozlu omlet ve taze sıkılmış portakal suyu alabilir miyim lütfen? :)

Yatakta kahvaltı keyfi yapmak gibisi var mı? Bir de kahvaltıyı sevdiğin kişinin hazırladığı düşünülürse... Eğer aklınızda evlenme teklifi etme gibi bir düşünce varsa kahvaltı tepsisine tek taş bir yüzük ve beyaz bir gül koyarak sevgilinin kalbini eritebilirsin. Arkada çalacak romantik müziği açmayı da unutmuyoruz tabi!

 3. Evde Romantik Bir Akşam Yemeği

 

Evet, yine yemek! Yemek kesinlikle kalbin anahtarıdır. Sevgililer Günü dolayısıyla romantik bir yemek için dışarı çıkan çiftlerle gürültülü bir ortamda vakit geçirmek istemiyor musun? O zaman evde romantik bir film eşliğinde kendin ve sevdiğin için sipariş verdiğin yemeğin tadını çıkarabilirsin. Ekstra romantik anlar yaşamak için birkaç renkli, kokulu mumdan da yararlanabilirsin.

4. El Yapımı Hediye

 

El yapımı hediye vermek sadece sevgiliyi değil, aileyi ve arkadaşları da çok mutlu edecek bir fikir olabilir. Çünkü böyle bir hediye alacak kişi kendisini özel ve düşünülmüş hissedecektir. Kendi ellerinle bir şeyler yapmak istiyorsun ancak ne yapacağın konusunda kararsızlık mı yaşıyorsun? "Neden seni seviyorum?" sorusuna verilen cevapların yer aldığı 30 notu (ayın her günü için bir tane) bir deftere yazabilir ya da küçük kağıt parçalarına yazarak renkli bir kavanozun içine koyup verebilirsin.

5. Bir Demet Çiçek

 

"Seni Seviyorum" demenin son, ancak etkileyicilik anlamında diğer yollardan aşağı kalmayan yolu: Çiçekler! Çiçekler, "Seni seviyorum" demek için mükemmel bir yoldur ve yukarıdakilerden biriyle birleşince sevgilinde kısa bir nefes kesintisine neden olabilir. Bütçenize uygun renk ve türlerde çok güzel çiçekler satın alabilirsin. Sevdiğin kişiye aldığın çiçek rengiyle uyumlu şık bir paket içerisinde bir çift çorap hediye ederek sevincini katlayabilirsin.


Sevgililer Günü’nde alınabilecek çorap, çanta, peluş oyuncak ve diğer tüm hediye çeşitleri için bu güne özel hazırladığımız koleksiyonumuzu buraya tıklayarak inceleyebilirsin.
Yorum bırak

Yorumlar onaydan geçmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.