Katia&Bony
KATIA&BONY İLE TÜM ÖĞRENCİLER OKULA DÖNMEYE HAZIR!
, BLOG

KATIA&BONY İLE TÜM ÖĞRENCİLER OKULA DÖNMEYE HAZIR!

 

Her biten güzel şey gibi sömestr tatili de dün bitti, bugün okullar açıldı. Çocuklar iki hafta boyunca dinlendiler, oynadılar belki biraz da ders çalıştılar. (Sonuncusundan pek emin değiliz belki ebeveyn zoruyla az da olsa çalışmış olabilirler:)) Şimdi yeni bir dönem başlıyor. Kıyafetler yıkandı, ütülendi, çantalar hazırlandı ve bazı eksiklerin farkına varıldı. Evet, eksikler... İlk dönemde kullanılan bazı malzemeler tükenmiş, azalmış ya da kaybolmuş olabilir. Bunların yerine yenilerini koymak gerekiyor tabii. Eğer çocuğuna, yeğenine, kuzenine ya da sevdiğin herhangi bir öğrenciye karne hediyesi alamadıysan veya yeni dönem için ona/onlara küçük bir hediye sepeti almak istersen senin için birbirinden renkli alternatif hediye fikirleri oluşturduk. İşte sevimli miniklere alınabilecek hediye önerileri. 


Hediye Fikirleri-1:

 
Listemizde ilk sırayı okul yıllarında çokça keyif aldığımız abaküs, hesap makinesi, beyaz tahta kalemleri, tebeşir, kırmızı kurşun kalem, küçükken sevdiğimiz ve bizde anısı olan sakızlardan oluşan hediye sepeti alıyor! Bu minik fakat anlamlı hediyelerin yanına iliştireceğiniz, retro renklerde bir Katia&Bony çorapla hediye sepetinizi tamamlayabilirsiniz. Unutmayın ki yeni sezonda (yeni olan her şeyde olduğu gibi) yeni bir çorap her zaman kişiyi mutlu eder ve de çok işe yarar. (Böyle bir hediyeyi bir çocuğa hediye edebileceğiniz gibi yetişkin bir arkadaşınıza da vererek tarihte bir yolculuğa çıkmasına vesile olabilirsiniz.)
 
Hediye Fikirleri-2:

İkinci sepet önerimizi sanatçı ruhlu, enerjik, renkleri seven minikler için hazırladık. Bu sanat sepetine her çeşit boyayı (kuru, sulu, guaj, pastel) ekleyebilirsiniz. Renkli post-itler, ataçlar, not defterleri ve ressamların hayatları ile ilgili ilginç bir kitabı sepete koyduktan sonra en son Katia&Bony’nin çocuk kategorisinden seçeceğiniz renkli bir çorapla sepetinizi son haline getirebilirsiniz. Böyle bir hediye hem çocuğu hem de annesini mutlu edecektir. (Böyle bir şeye anne niye sevinsin ki diyebilirsiniz. Çünkü çorap, çünkü önümüz kış! :))
 
Hediye Fikirleri-3:

Son sepetimiz küçük-büyük düşünürlere geliyor. Bir not defteri, kalemler ve bilyeler ile dolu bir torbadan oluşan bu akıllı sepet, öğrencilerin derslerden sonra dinlenmelerine çok yardımcı olacaktır. O zaman bu sepete daha ilginç bir çorap koymakta fayda var. Katia&Bony çoraplarının üzerindeki karakterler, öğrencilerin hoşuna gidecek, ilgilerini çekecek ve giyerken iyi hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Hayatınızdaki öğrenciler (ya da öğrenci kalmak isteyenler) için hediye fikirleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz; retro sever, sanatçı ruhlu ya da küçük düşünürler için kendi kişiselleştirilmiş kutularınızı hazırlamanın, mükemmel bir hediye olacağına inanıyoruz.

Bu arada oluşturduğunuz sepete en uygun çorap hangisi diye düşünüyorsanız, çocuk kategorisinde yer alan farklı tasarımdaki rengarenk çoraplarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Haydi, şimdi okul zamanı!

Yorum bırak

Yorumlar onaydan geçmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.