Katia&Bony
EN RAHAT KADIN KÜLOT MODELLERİ
, BLOG

EN RAHAT KADIN KÜLOT MODELLERİ

 

Biz kadınlar iç çamaşırlarımızdan çok şey bekleriz, ancak bu konuda bir numaralı önceliğimiz her zaman için rahatlık olmuştur. Yoğun günlerde bizi rahat hissettiren bir külot en yakın arkadaşımız gibidir. Peki senin favorin hangisi?

 

Pamuklu Külotlar 

                                                                                FASHION 3 LÜ KADIN KÜLOT

 

Hepimiz çekmecelerimizi dantelli külot modelleri ile doldurmak isteriz, ancak çoğunlukla ilk ve temel arzumuz kendimizi güvende ve rahat hissettirecek pamuklu bir külot giymektir. Bu külot modelleri nemlendirici özellikleri dolayısıyla en beğenilen ve en sağlıklı kadın iç çamaşırı tipidir.


İz Yapmayan Dikişsiz/Lazer Kesim Külotlar

Pantolonlar, kot pantolonları, mini etekler, elbiseler...  Dış giyimimizin özellikle mükemmel olmasını istediğimiz zamanlar vardır. İz yapmayan külotlar sayesinde hem hatlarımız saklanıyor hem de daha düzgün bir görünüm oluşuyor, bu yüzden hepimizin dolabında eminiz birkaç farklı renkte iz yapmayan külot var, adeta kurtarıcılar!Şort/Boxer Külotlar

                                                 LOVE ZOO KADIN BOXER

 

Süper işlevsellik, unisex görünüm ve konforlu bir deneyim... İster pamuklu olsunlar ister dantelli, şort/boxer külot modelleri ile ilgili değişmeyen iki gerçek vardır: Tamamen sarıp sarmaları, rahat bir kullanım sunmaları ve bizi her zaman iyi hissettirmeleri.


Yüksek Belli Karın Toplayan Külotlar

İster zayıf ister balık etli ister kilolu... Kadın olarak hormonel ya da yediklerimize karşı intoleransımızdan dolayı belli dönemlerde şişkinliğimiz olur. Bu modeller rahat bir kullanımın yanı sıra özellikle şişkin olduğumuz dönemlerde karnın orta bölümünün daha toplu görünmesini sağladığı için onları çok seviyoruz. Kim sevmez fit ve şekilli bir görünümü!  

 

Güzel bir görünüm ve sonsuz rahatlığı aynı anda sunan külot modellerimiz için buraya tıkla, sen de favori modelini Katia&Bony kalitesiyle yakala!

 

 Yorum bırak

Yorumlar onaydan geçmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.