Katia&Bony
ANNELER GÜNÜ İÇİN 10 HEDİYE ÖNERİSİ
, BLOG

ANNELER GÜNÜ İÇİN 10 HEDİYE ÖNERİSİ

 

Anne… Anne’nin bizde uyandırdığı hisleri anlatmaya yetecek hiçbir kelime yoktur. Umuyoruz ki senin için hazırladığımız Anneler Günü hediye önerileri ile anneni ne kadar sevdiğini ve ona ne kadar çok değer verdiğini göstermene yardımcı oluruz. İşlevsel, el yapımı, duygusal veya farklı tasarımlara sahip olan hediye fikirlerinin yer aldığı listeyi aşağıda bulabilirsin. Tüm annelerin ve anne olacakların Anneler Günü şimdiden kutlu olsun.

 

1. Kitap

Kitap her zaman için harika bir hediye olmuştur. Annenin ilgilendiği ve sevdiği bir konuyla ilgili yazılmış bir kitabı kendisine hediye etmen eminiz ki çok hoşuna gidecektir. Ya da eğer annenin sıkı takip ettiği bir yazar varsa, bu yazarın kitaplarından birinin ilk baskısını alman veya yazarı yaşıyorsa kitabı yazara imzalatman anneni çok sevindirecektir.

 

2. Spa Krem Seti

 

Evet, bu gerçekten mümkün olabilir. Özel bir spa kremi ve losyon seti alarak annenin evde keyifli bir spa günü geçirmesini sağlayabilirsin.

 

3. Güneş Gözlüğü

Hazır havalar ısınmaya başlamış ve güneş yüzünü göstermişken güneş gözlüğü bu özel  günde alınabilecek en işlevsel hediye olabilir.

 

4. El Yapımı Kupa


 

Bu sene çiçek yerine el yapımı bir kupa Anneler Günü'nde çok güzel bir hediye alternatifi olabilir. İmkanın varsa bir atölyeye gidip annen için kendi ellerinle bir kupa yapabilirsin. Ya da ilgili malzemeleri internetten bulup nasıl yapıldığına dair videoyu izleyerek de yapabilirsin. Biraz zahmetli bir iş gibi görünse de aslında hiç değil ve annen çok mutlu hissettirecektir.

 

5. Kendin Yap

Evde var olan doğal malzemeleri kullanarak hazırlayacağın bir peeling’i cam kavanoza koyup süsleyerek en az el yapımı heykel kadar anneni hem mutlu hem özel hissettirebilirsin. 

 

6. Fotoğraf Albümü

 

Ailenle birlikte çekildiğin ve sosyal medyada paylaştığın fotoğrafların çıktısını alıp ardından bunları kuşe kağıtlı boş bir deftere yapıştırabilirsin. Dilersen kenar boşluklarına annenle ilgili duygularını da karalayabilirsin.

 

7.  Cam Su Şişesi 

BPA içermeyen ve doğal filtreleme sağlayan bir cam şişe annenin masasında hem güzel duracak, hem de sıradanlığı kıracak. Ayrıca sağlık açısından da annenin takdirini kazanacaktır.

 

8. Çikolata

Kim demiş çikolatayı en çok çocuklar sever diye? Pekala anneler de sevdiği bir çikolata olursa büyük zevkle yiyeceklerdir. Çikolatanın üzerine şirin bir not eklemeyi unutma.

 

9. Bağış Kartı/Hediye

Annenin adına bağış yapmak için ücreti vakfa bağışlanan bir hediye alabilir ya da doğrudan üzerinde annenin ad ve soyadının yazdığı, “Bağış yapıldı.” bilgisinin bulunduğu bir kartı paketleyip hediye edebilirsin.

 

10. Renkli Bir Çorap ya da Pijama

 

 

En şirin ve en renkli hediyeyi en sona bıraktık. Annenin zevkine göre seçeceğin renk ve tasarımdaki rahat bir çorap veya pijamayı annen zevkle ve keyifle giyecektir.

 Yorum bırak

Yorumlar onaydan geçmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.