Katia&Bony
10 ADIMDA İLKBAHAR 2018 TRENDLERİ
, BLOG

10 ADIMDA İLKBAHAR 2018 TRENDLERİ

 

Son birkaç aydır soğuklar yüzünden kat kat giyinmek zorunda kaldın. Ancak artık bahar geldi, güneş açtı. Çiçekler, tabiat her şey tazelenmeye başladı. Doğal olarak kıyafetlerde de bazı değişiklikler yapmak şart oldu. Eğer hazırsan seni yeni denim trendleri, bahar ayakkabıları ve yeni cesur baskılar ile tanıştırabiliriz.

 

1. Yeni Denimlerle Tanış

Skinny jeanler bizi yıllardır büyülüyorlar, ama artık yeni bir yıldayız ve kendimizi eski tarz alışkanlıklarımızdan kurtarmamız gerekiyor. Bu ilkbaharda denim modelleri eğlenceli, ışıl ışıl ve yepyeni.  Sonsuz rahatlık, tamamlanmamış kenarlar ve şaşırtıcı baskılar… Yürüyüş ve harika bir görünüm için canlı mavinin tüm tonlarındaki kot pantolonları dolabından eksik etmek istemeyeceksin.

 

2. Sade Giy, Tarz Kal

Trend dünyasında bir değişim dalgası var: Basit silüetlerden ince çizgilere bir geçiş. Kısaca şu demek oluyor: “Sade olan daha iyi.” Karmaşık olmayan bir tarzdan hoşlanıyorsan ilkbaharın modern silüetleri tam sana göre. Büyük boy vardiya elbiseler, geniş bacaklı pantolonlar ve olabildiğince yumuşak tee kıyafetleri giymeyi mutlaka düşünmelisin.


3. Çiçek Baskılılardan Vazgeçme

   

  Her ilkbaharda olduğu gibi bu sene de çiçek desenli kıyafetler, ayakkabılar yine moda. Gerçekten bu tasarımlar bahara çok yakışıyorlar.  Hangi çiçeğin olduğu fark etmez tüm çiçekli kıyafetleri bahçe partisinde, düğünde, baby shower partilerinde ve güneşli bir bahar gününde keyifle giyebilirsin.


  4. Feminen Stili Bırakma

  Maskülen giyim kadına çok yakışsa da feminen stili hiç bırakmıyoruz. Bu sezon, fırfır ve pile gibi ince detaylar baharın enerji ve harekeliliğine muhteşem bir uyum gösteriyorlar. Sadece bir kot pantolon giymiş olsan bile bu detaylar senin modanın daha ince görünümlerini keşfetmene yardım edecektir.

   

  5. İlkbahar Ayakkabılarına Yavaşça Geçiş Yap

   

  Sandaletleri çıkar, ayak parmaklarının güneş görme vakti geldi! Tüm bahar ayları hatta yaz boyunca giyebileceğin birer çift topuklu ve düz sandalete mutlaka yatırım yap. Daha rahat bir yürüyüş için bir tane de spor ayakkabıyı bulundurmayı unutma.

   

  6. Pastel Renklerdeki Güzelliği Keşfet

  Renk dünyasında pastellerin yeri bir başkadır. Koyu makyajına ve kombinlerine yumuşak bir hava katmalarının yanında kışın soğuk ve karanlık havasını atmak için de birebirler. Gündüz ve gece buluşmalarında giyebileceğin pastel renklerdeki kıyafetler seni bugün ne giysem telaşından çabucak kurtaracaktır.

   

  7. Renkleri Eşleştir

  Pastel tonları bir numara ama bazen onları başka renkler ile birlikte kullanmak kombinlere yeni bir dokunuş katabilir Mesela, bebek mavisi ile laciverdi, kömür rengi ile açık griyi, orman yeşili ile nane rengini eşleştirerek çok iyi ikililer oluşturabilirsin. Renk kolajı ücretsizdir, denemekten çekinme!

   

  8. Nakışı Kucakla

  Görsel Kaynak

  Nakış denince insanın aklına “eski moda” geliyor.  Ama gençler için nakış modası yepyeni bir deneyim olacak. Ve evet nakış bir kez daha moda sahnesinde. Bohem'den ilham alan süslemelerden, ayrıntılı çiçek işçiliğine kadar bu mevsimde, nakışı kesinlikle denemelisin!

   

  9. Omuzları Birazcık Açıkta Bırak

  Omuzları birazcık gösterme zamanı! Bu trend bu ilkbaharda geri geliyor ve teni göstermenin en mükemmel yolu. Omuzları açıkta bırakan bu parçalar en iyi #TBT klasiklerinden yüksek belli pantolonlar ve yırtık kotlar ile eşleşiyor (Tabii güneş kremi sürmeyi unutmuyoruz!)

   

  10. Yeni Bir Çanta ile Kombinini Taçlandır

  Bir çanta, şık olmak isteyen her kadının olmazsa olmazıdır. Tarzını benzersiz kılmak için bir çanta satın alırken cesur yeni renkler, püsküller ve saçak gibi ayrıntılara dikkat etmelisin.


  Rengarenk, özel tasarımdaki ürünlerimizle 2018 İlkbahar modasını yakından takip etmek için buraya tıkla ya da mağazalarımızı ziyaret et.  

  Yorum bırak

  Yorumlar onaydan geçmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.