sadsad x
asdasd
 • Sıralama seçin
  Ürünleri Filtrele
  Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

  Bebek Body

  Bebek body, bir diğer adıyla zıbın, bebeklerin hem yaz hem de kış aylarında kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip bu ürünler, bebeklerin yaz aylarında terlemesinin önüne geçmeye yardımcı ürünler arasında yer alırken, kış aylarında ise üşümelerine engel olmaktadır. Yenidoğanlar da dahil olmak üzere tüm bebeklerin kullanması gereken ürünler arasında yer alan bebek body çeşitleri, anne ve babalara da rahatlık sağlamaktadır.

  Anne karnında ideal ısının yer almasından dolayı çıplak olmasına rağmen hastalanmayan bebekler, doğumdan sonra hassas ciltlerini ısıdan ve soğuktan koruyamamaktadır. Bir diğer yandan özellikle kışlık kazaklar bebek cildine temas ettiğinde bebekleri rahatsız edebilmektedir. Bu dış giyim ürünlerinin içinden bebeğe giydirilen zıbınlar bebeğin daha rahat hissetmesini sağlamaktadır.

  Fanila görevi gören bu ürünler aynı zamanda bez değiştirmek için de oldukça kullanışlıdır. Zıbın çeşitleri alttan çıtçıtlı olduğu için bez değişiminde sadece çıtçıtı açmak yeterli olacaktır.

  Zıbın

  Bebek giyim alışverişleri, ebeveynlerin, bebeklerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek yapması gereken alışverişlerdir. Bu alışveriş listelerinde ise ilk sırada yer alan ürünler zıbın çeşitleridir. Yenidoğan bebekler de dahil olmak üzere, 18 aya kadar yoğun olarak bu ürüne ihtiyaç hissedilmektedir. Bebeklerin giysi dolaplarında ve çantalarında sürekli bulunması gereken bu ürünler, en sık değiştirilen ürünler arasında yer almaktadır ve yüksek adetlerde satın alınması tavsiye edilmektedir.

  Zıbın Neden Kullanılır

  Bebeklerin cildi, hem soğuğa hem de sıcağa dayanıksızdır. Bu nedenle zıbın modelleri hem külot hem de fanila görevi görmektedir. Yaz aylarında bebeklerin terlemesini önleyen ve ter emen bu tekstil ürünleri, kış aylarında ise bebekleri soğuktan koruma amacı ile kıyafetlerin içerisinden giydirilmektedir. Bir diğer yandan bebeklerin dış giyime karşı hassas olan cildini de yumuşak dokuları ile koruma özelliğini bu ürünler sunmaktadır.

  Boyundan ve alttan çıtçıtları bulunan bu giysilerin, bebeklere giydirilmesi oldukça dolaydır. Üstelik pantolon, etek gibi lastikli ürünlerin direkt karın bölgesine baskı yapmasını ve deriyi tahriş etmesini önlemektedir. Sık sık altları değiştirilen bebeklerde, sadece alt çıtçıtın açılabilmesinden dolayı, bez değişimini de kolaylaştırmaktadır. Kış aylarında tüm giysilerin içerisinden giydirilebilen bu modeller, yaz aylarında ise t – shirt görevi görmektedir.

  Her aya Uygun Zıbın Modelleri

  Katia & Bony bebek zıbın modelleri 3 -6, 6 – 9, 9 – 12 ve 12 – 18 aya uygun beden seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Farklı renklerde düz modellerin yanı sıra birbirinden sevimli eğlenceli desenlere sahip modellerin tamamı % 100 pamuktan üretilmektedir. Bir bebeğin en çok ihtiyaç hissettiği tekstil ürünleri arasında yer alan bebek bodyleri, online alışveriş sitemizde 3’lü paketler halinde satışa sunulmaktadır. Çoklu paketler, bebeklerin ihtiyacının daha rahat karşılanmasını sağlarken, ekonomik olmalarından dolayı anne ve babaların da tercihi olmaktadır. Her pakette, farklı renk ve desene sahip 3 model sunulmaktadır.

  Siz de alışveriş sitemizin bebek giyim bölümünden zıbın seçeneğine tıklayarak, tüm model ve beden seçeneklerini inceleyebilir, bebeğiniz için en uygun modeli alışveriş sepetinize atarak, tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   

  En Çok Tercih Edilen Bebek Body Çeşitleri

  Bebek body çeşitleri seçimi sırasında ilk dikkat edilmesi gereken nokta, bu ürünün hangi kumaştan üretilmiş olduğudur. Bebek cildi, yetişkin cildine göre çok daha hassas bir yapıda olduğu için bu ürünlerin % 100 pamuktan üretilmiş olması gerekmektedir. Bir diğer yandan ürünlerin renklendirmesinde de bebek sağlığına zararlı maddelerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Katia & Bony bebeklerin renkli ve eğlenceli dünyasına hitap eden modellerinde, bebek sağlığını ihmal etmeyen seçenekler sunmaktadır.

  Bebek tekstil ürünlerinde, en çok ihtiyaç hissedilen ve satın alınan ürünler özellikle 18 aya kadar zıbın çeşitleri olmaktadır. Bu nedenle markamız, zıbın modellerini farklı ürünlerden oluşan 3’lü paketlerde sunmaktadır. Aynı modele sahip ya da birbirinden farklı 3 modelin bulunduğu paketlerimiz hem ekonomik hem de kullanışlıdır. Hem kız hem de erkek bebeklerin kullanımına uygun renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra bu ürünler, 3 – 6, 6 – 9, 9 – 12 ve 12 – 18 aylık bebekler için farklı beden seçeneklerine sahiptir.

  Online alışveriş sitemizde yer alan bebek kategorisinden zıbın sekmesine tıklayarak, tüm modelleri inceleyebilir, birbirinden farklı renk ve desene sahip ürün seçeneklerinden zevkinize uygun olanı seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.