sadsad x
asdasd
 • Sıralama seçin
  Ürünleri Filtrele
  Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

  Bebek Tulum

  Bebeklerin doğumundan itibaren 18 aya kadar en çok kullandıkları tekstil ürünü bebek tulum ve zıbın modelleridir. Bu tulumlar, kış aylarında bebeklerin üşümesine engel olurken, yaz aylarında ise sıcaktan korumakta ve terleme ile oluşan pişik ve alerjilerin önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Farklı beden, renk ve desen seçenekleri ile Katia & Bony tulum modelleri, her aya uygundur.

  Bebeklere Uygun Tulum Modelleri

  Bebek tulum modelleri, bebeklerin hem şık görünmesini sağlamaktadır hem de sağlıklıdır. Bebeklerin hassas cildine uygun kumaşlarla üretilen bu tekstil ürünleri, diğer bebek kıyafetlerinden daha rahattır. Bebeklerin hassas olan karın bölgelerini lastik, fermuar ve düğme gibi detaylarla sıkıştırmayan bu ürünler, rahat hareket imkanı da sunmaktadır. Bir diğer yandan önden ve bacaklardan çıtçıtlı formda üretilen bu ürünler, kolayca açılmakta ve bebeklerin giyinme ve soyunma sırasında hem ebeveynlere hem de bebeklere rahatlık sunmaktadır. Alt değiştirme sırasında ise bu ürünler, sadece alt kısımları açılarak, anne ve babalara kolaylık sağlamaktadır.

  Birbirinden sevimli renk ve desen seçenekleri ile bebeklerinizin kullanımına sunulan tulum modelleri, hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılırken, bir diğer yandan kısa bebek tulumu modelleri, yaz aylarında en çok tercih edilen bebek tekstil ürünleri arasında yer almaktadır.

  En Çok Tercih Edilen Bebek Tulum Modelleri

  Bebek tulum modelleri, % 100 pamuk kumaştan üretilmektedir. Bebek sağlığına uygun olarak üretilen bu ürünlerin tamamı dokusu ile bebeklere konfor sunmaktadır. Omuzda ve alt eyede çıtçıtlı modellerin yanı sıra önden çıtçıtlı modeller de ebeveynlerin bebekleri için tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

  Uzun kollu modeller, aynı zamanda bebeklerin ayaklarını da örttüğü için üşümelerine engel olmakta, çorapların bebek bileklerinde yarattığı rahatsızlıkların önüne geçmektedir. Kısa tulum modelleri ise sıcak yaz aylarında bebeklerin hem terlemesini hem sıcaktan bunalmasını hem de üşümesini önlemektedir.

  Bu ürünlerin tamamı, 3 – 6, 6 – 9, 9 – 12 ve 12 – 18 ay arası bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip modellerin tamamı hem kız hem de erkek bebeklerin kullanımına uygundur. Online alışveriş sitemizde yer alan bebek kategorisinden tüm modelleri inceleyebilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.